Slavia CUP 2023

Minulou sobotu proběhl 12. ročník mezioddílových závodů Slavia CUP 2023, kterých se zúčastnily oddíly USK Slavia Liberec, Karate DO-Litomyšl, Kamikaze – oddíl bojových umění Mladá Boleslav a SSC Česká Lípa. Ve 33 sportovních kategorií se zúčastnilo přes 60 závodníků.
Atmosféra byla úžasná, malí bojovníci ze sebe vydali to nejlepší a ve většině byla vidět spokojenost z vlastního výkonu a úsměv na jejich tvářích.
„Myslím, že se nám letos opět povedl naplnit náš cíl a děti se opět naučily fungování a organizaci závodů a zároveň poznaly samy sebe při závodech. Rád bych touto cestou ještě poděkoval našim sponzorům bez kterých by bylo obtížné závody uspořádat – Livox spol. s r. o., Mocca, spol. s r. o., Dřevořezba Filip Kubeš, Pivovar Rohozec, Matěj Bláha grafické práce a Kamikaze Karategi. Obrovský vděk patří také všem rozhodčím, kteří se rozhodli s námi strávit den a všem organizátorům, jenž se podíleli na zrealizování celého sportovního dne“ uvedl ředitel soutěže pan Bohumil Koloc s úsměvem na tváři s tím, že se těší na příští ročník.

Na fotografie se můžete podívat ZDE 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..